Search
Close this search box.

2. KUP GRADA BJELOVARA

Na dvodnevnom turniru u Bjelovaru nastupilo je 12 naših natjecatelja. Prvog dana nastupili su najmlađi kadeti i najmlađe kadetkinje, te kadeti i kadetkinje. Istaknuli su se Klara Cakol koja je nesretno poražena u ¼ finala nakon 5 neiskorištenih meč lopti protiv Ratajec iz Varaždina (2-3), te Karla Fruk i Ivan Tršinski za vrlo dobar nastup i plasmana u 1/8 finala. U kategoriji kadeta i kadetkinja nastupili su još Dalibor Hršak i Mia Rasonja, ali su natjecanje završili već u skupinama. U najmlađim kadetkinjama i najmlađim kadetima istaknuo se Karlo Franjčec prolazom skupine bez poraza, ali je izgubio u ¼ finala od Miljatovića iz Zadra. Jana Šeb je prošla skupinu kao druga i izgubila u nastavku za ulazak među 16. Igrali su još Domagoj Kramarić i Roko Rožić, ali bez prolaza skupine. Šestogodišnjem Roku to je bio prvi nastup na turnirima.
U nedjelju su se igrale kategorije mlađih kadetkinja i mlađih kadeta. Dan je obilježio odličan nastup Klare Cakol u svojoj kategoriji i uvjerljivo osvajanje prvog mjesta. U polufinalu je pobijeđena Mihaela Brodar iz Varaždina (3-0), a u finalu neugodna Ena Botić iz Vinkovaca (3-1). Ivan Tršinski prošao je skupinu kao drugi i kasnije u 1/8 finala izgubio od Luke Martineka iz Sesveta. Luka Cvetko, Karlo Franjčec, Domagoj Brezak i Jakob Drempetić-Hrčić nisu uspjeli proći skupine.