Search
Close this search box.

DRAMA SA SPLIĆANIMA

Utakmica je obilježena preokretom i nevjerojatnom dramom do posljednjeg poena. Gosti su poveli 3-0 slavivši u tri meča pobjedama u petom setu. Pogotovo je nesretno izgubio Zeljko od Jalžabetića, propustivši u petom setu vodstvo od 9-3. Nakon što je igra parova otišla na našu stranu, peokret je postao moguć. Zeljko tijesno dobiva Bakača u pet setova, a zatim je Matković uvjerljivo razmontirao Jalžabetića.

Odluku o pobjedniku trebali su odlučiti Cvetko i Mustapić. Mustapić je bolje krenuo i dobiva prvi set glatko protiv zgrčenog Cvetka. Zatim se Cvetko opustio i dobiva slijedeća dva seta, međutim Mustapić je izdržao do kraja i donio gostima ukupnu pobjedu, a nama odnio toliko važne bodove u borbi za opstanak.

ZABOK – SPLIT 3-4
Ivan Zeljko vs. Alen Jalžabetić – 2 : 3 (9 : 11, 7 : 11, 11 : 7, 11 : 3, 12 : 14)
Luka Cvetko vs. Vedran Bakač – 2 : 3 (11 : 6, 6 : 11, 7 : 11, 12 : 10, 7 : 11)
Luka Matković vs. Josip Mustapić – 2 : 3 (3 : 11, 11 : 7, 11 : 7, 6 : 11, 5 : 11)
Ivan Zeljko & Luka Cvetko vs. Alen Jalžabetić & Josip Mustapić – 3 : 1 (11 : 6, 11 : 8, 7 : 11, 11 : 7)
Ivan Zeljko vs. Vedran Bakač – 3 : 2 (11 : 13, 11 : 7, 9 : 11, 11 : 4, 11 : 6)
Luka Matković vs. Alen Jalžabetić – 3 : 0 (11 : 6, 11 : 5, 11 : 6)
Luka Cvetko vs. Josip Mustapić – 2 : 3 (5 : 11, 14 : 12, 12 : 10, 7 : 11, 8 : 11)