PODRAVKA OVAJ PUT BOLJA

U drugom kolu Superlige, gosti iz Koprivnice nadigrali su naš trojac ovaj vikend. Iako je forma naših igrača vidno bolja nego prije tjedan dana u Splitu, Zeljko, Cvetko i Matković nisu uspjeli ozbiljnije pritisnuti iskusne goste.

Lončar je odigrao odlično, a Samac je izvukao meč protiv Cvetka u petom setu na rutinu. U igri parova nismo bili bez šansi. Vodili smo čak i 2:1 u setovima, a nakon toga totalni raspad sistema i glatko smo prepustiti dva seta gostima. Mislim da je rezultat realan pokazatelj trenutnih snaga naših dviju momčadi. Mi se trebamo okrenuti narednim utakmicama i svoju šansu tražiti u uzvratima u drugom dijelu sezone. Ne smijemo zaboraviti da imamo ekipu satkanu od mladih neiskusnih igrača, a tu ponajprije mislim na Matkovića i Cvetka. Oni se dižu iz kola u kolo te računamo da će u drugom dijelu moći konkretnije ugroziti iskusne superligaše i tako više pomoći Zeljku, koji im trenutno jedini u našoj ekipi može parirati – trener Luka Vrančić.