Search
Close this search box.

DVIJE POBJEDE S GOSTOVANJA

1. HRVATSKA LIGA – ZAPAD

Očito su dečki na kraju jesenskog dijela lige uhvatili dobar vjetar i ovaj puta donijeli puni plijen s gostovanja u Fužinama i Rijeci.

Ekipa STK Bajer u Fužinama je nastupila oslabljena te su naši dečki sigurno stigli do pobjede. Neugodni Zoran Turk radio je probleme Damiru Atikoviću, a i u igri parova domaćine je vodio 2-0 u setovima. U oba slučaja mečevi su otišli na našu stranu za brzu pobjedu od 4-0.

Riječki Kvarner bio je tvrđi protivnik. Nakon što je Damir Atiković rutinski dobio Duška Morića, Domagoj Kramarić je vodio borbu s Lukom Matešom. Domagoj je poveo 2-0 u setovima, ali je Mateša izjednačio. U petom setu Domagoj je izdržao do kraja i donio drugi bod za nas. Zatim je mladi Filip Borovnjak dobro krenuo protiv iskusnog Capana dobivši prvi set. Očito se Filip nije najbolje snašao protiv iskusnog „lovca“ u naredna dva seta koja su glatko otišla na stranu domaćina. Četvrti set bio je tijesan, međutim domaćini su uspjeli smanjiti na 2-1. Atiković i Kramarić lako dobivaju igru parova, a iza toga Kramarić protiv Morića ne dozvoljava da ga protivnik nakon vodstva od vodstva 2-0 u setovima iznenadi i otjera u neizvjesnost. Treći set uspijeva dobiti na razliku za našu konačnu pobjedu.

Ovime je za našu ekipu jesenski dio natjecanja završen, jer su u posljednjem kolu slobodni. Skor od 5-4 u polu sezoni nije loš, ali osim protiv Zadra ostala tri poraza su bila jako tijesna.

STK BAJER – STK ZABOK – 0 : 4
Zoran Turk – Damir Atiković – 2 : 3 (11 : 6, 3 : 11, 11 : 9, 7 : 11, 8 : 11)
Andrija Bertone – Domagoj Kramarić – 0 : 3 (2 : 11, 7 : 11, 7 : 11)
Bojan Juranić – Filip Borovnjak – 0 : 3 (5 : 11, 7 : 11, 6 : 11)
Zoran Turk & Bojan Juranić – Damir Atiković & Domagoj Kramarić – 2 : 3 (11 : 5, 11 : 9, 7 : 11, 9 : 11, 2 : 11)

STK KVARNER – STK ZABOK – 1 : 4
Duško Marijan Morić – Damir Atiković – 1 : 3 (7 : 11, 8 : 11, 11 : 9, 7 : 11)
Luka Mateša – Domagoj Kramarić – 2 : 3 (9 : 11, 9 : 11, 11 : 7, 11 : 6, 9 : 11)
Franjo Capan – Filip Borovnjak – 3 : 1 (9 : 11, 11 : 5, 11 : 5, 12 : 10)
Duško Marijan Morić & Luka Mateša – Damir Atiković & Domagoj Kramarić – 0 : 3 (7 : 11, 10 : 12, 6 : 11)
Duško Marijan Morić – Domagoj Kramarić – 0 : 3 (4 : 11, 4 : 11, 10 : 12)

2. HRVATSKA LIGA – REGIJA SREDNJA HRVATSKA

U 2. HL-regija srednja Hrvatska naša druga ekipa bila je polovičnog uspjeha. Protiv HAST Mladost iz Zagreba lako su poraženi (1-4), dok je meč protiv druge ekipe Velike Gorice glatko dobiven.

I u ovoj ligi su naši slobodni u zadnjem kolu, a skor na polovici sezone je zadovoljavajućih 6-3.

HASTK MLADOST – STK ZABOK II – 4 : 1
Krešimir Marinković – Luka Vrančić – 3 : 0 (11 : 6, 11 : 8, 11 : 9)
Karlo Benković – Miroslav Coha – 0 : 3 (13 : 15, 7 : 11, 6 : 11)
Domagoj Međeši – Mislav Posavec – 3 : 2 (8 : 11, 12 : 10, 6 : 11, 12 : 10, 11 : 6)
Karlo Benković & Krešimir Marinković – Miroslav Coha & Luka Vrančić – 3 : 0 (11 : 6, 11 : 3, 11 : 6)
Krešimir Marinković – Miroslav Coha – 3 : 0 (11 : 4, 11 : 9, 13 : 11)

STK V. GORICA-STANFAR II – STK ZABOK II – 0 : 4
Marko Dolibašić – Miroslav Coha – 1 : 3 (4 : 11, 11 : 8, 4 : 11, 9 : 11)
Patrik Brajković – Mislav Posavec – 0 : 3 (7 : 11, 3 : 11, 4 : 11)
Ivan Gusić – Luka Vrančić – 0 : 3 (8 : 11, 7 : 11, 4 : 11)
Ivan Gusić & Marko Dolibašić – Mislav Posavec & Luka Vrančić – 0 : 3 (7 : 11, 4 : 11, 6 : 11)